Sayfalar

Mount Blade Ateş Ve Kılıç Torrent Skidrow

Mount Blade Ateş Ve Kılıç
          Bu oyun serinin 2.oyunudur ve tamamen Türk programcılar tarafından geliştirilmiş ve 1 milyondan fazla satmayı başarmıştır halada büyük anlamda satmaya devam etmektedir.Oyunu ben uzun süredir oynamak tayım ve oyunun bağımlısı oldum resmen tabi herkesin zevkleri başka üstelik mod yapımcıları içinde açık bir oyun her türlü mod kolayca oyuna yerleştirilebilir durumda oyunu indirenlere şimdiden iyi eğlenceler ve buradan indirdiğiniz için teşekkürler.17. yy’da savaş alanlarında gördüğümüz ateşli silahlar kullanım kolaylığı açısından çok pratik değildi. Ancak toplu halde kullanıldıklarında oldukça etkiliydiler. Ayrıca çok az zırh bir miskete karşı durabiliyordu. Fakat tekrar doldurulmaları zaman alıyordu ve isabet yüzdeleri çok düşüktü. Ayrıca kötü havalarda ateşlenmeleri sorun olabiliyordu yada hiç kullanılamıyorlardı. Bu yüzden yüzyıllardır kullanılan yakın dövüş silahları ve yay halen popüler savaş araçlarıydı. Ateş ve Kılıç oyunu tarihi bir dönemi konu aldığından yukarıdaki kurallar bu oyunda da geçerliliğini sürdürüyor.

Oyun Özellikleri:

          Mount & Blade'in destansı savaşlarını bu kez dünya tarihinden bir dönemden onyedinci yüzyılın kaotik dünyasında yaşayın. Beş farklı taraftan birisini seçerek Lehistan, İsveç Krallığı, Kazaklar, Rus Çarlığı ya da Osmanlı'ya bağlı Kırım Tatarlarına katılarak Avrasya bozkırlarının hakimiyeti için mücadele edin.

 • Aynı isimli tarihi romana dayanan hikayeyi, beş farklı medeniyet ile oynayın.
 • Ok, kılıç ve kalkanın yanı sıra ateşli silahlarıyla savaşabilme.
 • Yeni çok oyunculu oyun harita ve seçenekleri.
 • Onyedinci yüzyılın mimarisine uygun şehirler, kaleler ve mekanlar.
 • Savaş alanına tabancalar, tüfekler, el bombaları ve daha bir çok gelişmiş silah getiren yeni bir yüzyıl.
 • Tamamen kişiselleştirilebilen ordular; oyuncular artık askerlerinin silah ve zırhlarının her bir parçasını seçebilir.
 • Yeni görev tipleri. Farklı kültürlere sahip ülkeler ile daha çok politik entrika. Yeni bir toprakta daha çok macera.
 • Yeniden oynanmayı arttırıcı farklı senaryolar.
 • Tarihi açıdan derin bir şekilde araştırılmış, oyunu her yönüyle kapsayan içerik.
 • Yeni ve vahşi çok oyunculu deneyim, oyunculara yeni gelişen ateşli silahlar tehdidine karşı eski teknoloji silahların savaşını getiriyor.
 • Oyuncuların, belli bir grupta kendilerini kanıtladıktan sonra görevlere atılabilecekleri 3 ana hikaye.Rar Şifresi:
Rar ŞifresiEğer Torrent Çalışmassa izleyicilere aşağıdaki kodları ekleyin.

1 yorum:


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun