Sayfalar

DishonoredDishonored, Bethesda'nın FPS kamera açısına sahip, gizlilik, aksiyon ve maceraya odaklanan yeni bir oyunu. Daha önce Arx Fatalis, Dark Messiah of Might & Magic gibi yapımlara imza atan Arkane Studios imzası taşıyor.


Yapım ekibinde ilk iki Deus Ex'in arkasındaki isim olan Harvey Smith ve Half-Life 2'nin tasarımcısı Victor Antonov gibi yetenekli isimler bulunuyor.

Oyunda ise etrafınızda suikastlerin ve katliamın gerçekleşirken olaylara gizlice veya büyük gürültü çıkararak müdahale edebileceğiniz bir yapı bulunuyor. Anlaşıldığı üzere bolca şiddet üzerinde dönen bir yapım.

Minimum Gereksinim

İşletim Sistemi :Windows Vista / Windows 7
İşlemci: 3.0 GHz dual core yada daha iyi
Hafıza(Ram): 4 GB sistem RAM
Sabit Disk Alanı: 9 GB
Ekran Kartı: DirectX 9 ile uyumlu 512 MB video RAM yada daha iyi (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850)
Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı

Önerilen Gereksinim

İşletim Sistemi : Windows Vista / Windows 7
İşlemci: 2.4 GHz quad core yada daha iyi 
Hafıza(Ram): 4 GB system RAM
Sabit Disk Alanı: 9 GB
Ekran Kartı: DirectX 9 ile uyumlu 768 MB video RAM yada daha iyi (NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850)
Ses Kartı: Windows uyumlu ses kartı


Rar Şifresi:
Rar Şifresi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun