Sayfalar

Euro Truck Simulator 2
Simulasyon oyunları arasında en büyük ilgiye layık olan tır simulasyonu Euro Truck Simulator 2, daha önceki oyunlarında yer almayan Scania ve Renault markalarını resmi olarak oyunculara sunuyor. İlk oyunda yer alan MAN, devam oyununda da yer ederken Volvo, DAF, Iveco ve Mercedes gibi markalar isimleri değiştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Oyun Türkçe dil desteğine de sahip.

İçinizdeki şoförü keşfedin!Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows: XP,7,Vista
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz veya AMD Athlon MP
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 86xx veya dengi ATI ekran kartı
RAM: 2 GB
DX: 9.0
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows: XP, Vista, 7
İşlemci: Core 2 Duo 3.2 Ghz veya AMD Athlon MP
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 9800 Gt veya dengi ATI ekran kartı
RAM: 2 GB
DX: 9.0
Sabit Disk Alanı: 2 Gb boş alan


Rar Şifresi:
Rar Şifresi
 İndirdiğiniz dosyanın içindeki serial çalışmazsa bu seriali deneyin.

7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ

2 yorum:


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun