Sayfalar

Quantum Conundrum

Quantum Conundrum, Portal severlere yabancı gelmeyecek bir yapım. 12 yaşında bir çocuğu yönettiğimiz oyunda bilim adamı olan amcamızı bulmak için farklı bir maceraya atılıyoruz. Tabi ondan yadigar olan Inter–Dimensional Shift Device sayesinde bu maceramız renkleniyor.
      Kim Swift'in önderliğinde geliştirilen oyun tıpkı Portal'da olduğu gibi FPS kamera açısına sahip fakat oyun içerisine serpiştirilen bulmacalar ile farklı bir yöne kaymayı başarıyor. 

İşletim Sistemi: Windows XP,Vista,Windows 7
İşlemci: Intel Pentium IV 2.0 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 256 MB
HDD: 2 GB

Rar Şifresi:
Rar Şifresi

1 yorum:


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun