Sayfalar

The Darkness 2


Jackie Estecado için asıl macera şimdi başlıyor. Top Crow'un ünlü çizgi romanı The Darkness, ikinci video oyun uyarlamasıyla yeni bir yapımcı ve yepyeni bir görsel tasarıma kavuşuyor. Karanlık gücü ele geçirmeye çalışan bir tarikat ve Jackie Estecado'yu bırakmaya hiç de niyeti olmayan The Darkness, bizi şiddet içerikli bir çatışmanın tam ortasında bırakıyor.
İnceleme Bölümsonucanavarı'na aittir Minimum Sistem Gereksinimleri:


- İşletim Sistemi:Windows XP/Vista/7
- İşlemci: Intel Core 2 @ 2GHz / AMD Athlon 64 X2 4200+
- Hafıza: 1.5GB RAM
- Hard disk boşluğu: 10GB
- Ekran kartı: 256MB Nvidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:


- İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
- İşlemci: 2.4 GHz quad-core işlemci
- Hafıza: 2GB RAM
- Hard disk boş alan: 10GB
- Ekran kartı: 512+MB Nvidia GeForce 9800 GTX
- Ses: DirectX compatible


Rar Şifresi:
Rar Şifresi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun