Sayfalar

Vessel

Strange Loop Games tarafından geliştirilen Vessel, fizik kuralları üzerine kurulmuş bir bulmaca oyunu. Akışkan sıvılar ve diğer fizik öğelerini kullanarak bulmacaları çözmeye ve yaşayan makineler olan Fluros'ları çalıştırmak için uğraşıyorsunuz.
 
     Su, lav, yapışkan sıvılar, kimyasallar gibi sıvılar oyun boyunca sizin yardımcınız ve engeliniz olacak. Vessel'in mekanik dünyasında yolunuzu bulmak için çevreyi iyi kullanmanız gerekli. Bir de bu amaç uğruna size yardımcı olacak ilginç robotlar bulunuyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

OS:
Windows 7 / Vista / XP
Processor:
Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
RAM:
2GB
Ekran Kartı:
ATi Radeon HD 2400 or NVIDIA GeForce 7600
HDD:
1.5GBRar Şifresi:
Rar Şifresi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun