Sayfalar

Age of Empires 2 HD

1999 yılında çıkıp PC oyuncularının gecesini gündüzüne katan Age of Empires II yeniden diriliyor. Microsoft, kapanan Ensemble Studios'un geride bıraktığı eseri HD olarak günümüze uyarlıyor.

Valve'in dijital satış platformu Steam'e özel olarak geliştirilen Age of Empires II HD, hem orijinal Age of Kings sürümünü, hem de Conquerors eklentisini içeriyor. Steam'in achievement ve lobi kurma gibi hizmetleri başta olmak üzere çoğu nimetinden faydalanacak olan Age of Empires II HD, grafiksel olarak da yükseliş gösteriyor.

İnceleme bölümsonucanavari.com'dan alınmıştır
Resimleri Gizleyada Göster

Mininmum
  • İşletim Sistemi:Windows XP, Vista, 7, 8 Pro+
  • İşlemci:1.2GHZ CPU
  • RAM:1 GB RAM
  • Ekran Kartı:Direct X 9.0c GPU
  • DirectX®:9.0c
  • Sabit Disk Alanı:2 GB HD


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun