Sayfalar

Lords of Football

İsminde 'futbol' kelimesinin geçmesi sizi yanıltmasın, Lords of Football aslında futbolcuların günlük hayatlarını ekranlarınıza taşıyan bir simülasyon oyunu.
     Lords of Football ile dilediğiniz zaman alemci topçularınızın kulaklarından tutup antrenman sahasına sürükleyebiliyor veya kondisyon çalışması için spor salonuna hapsedebiliyorsunuz. Bu oyunda, oyuncunuzu bir efsane haline getirebilmek için yapmanız gerekenler sadece onları çalıştırıp, yeteneklerini geliştirmek değil. Futbolcunuzun yaşam tarzı da Lords of Football'da büyük bir etken olarak karşınıza çıkıyor. 
İnceleme bolumsonucanavari.com'a aittir.

Resimleri Gizleyada Göster

Mininmum

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6550 (or equivalent)
  • RAM: 3 GB
  • OS: Windows Vista
  • Ekran Katı: nVidia GeForce 9400/Amd Radeon HD 4550 
  • Ses Kartı: Evet
  • Boş Disk Alanı: 9 GB


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun