Sayfalar

FEZ

Basit görünüşüne aldanmayın! Bağımsız yapımcı Polytron tarafından geliştirilen FEZ, platform/bulmaca türünde eşsiz bir deneyim sunuyor. 2D görünümü ardına saklanan 3D dünya ve 4 farklı bakış açısıyla her bölümünde oyunculara yepyeni bir keşif deneyimi yaşatan oyun, son dönemin en özgün yapımlarından birisi.

Resimleri Gizleyada Göster
------------


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun