Sayfalar

Joe Danger + Joe Danger 2 : The Movie (separately torrent)


+
Playstation Network'ün ödüllere boğulan oyunu Joe Danger'ın devam oyunu The Movie bu defa multiplatform olarak karşımıza çıkıyor. İlk oyunun sonunda başarılı olan Joe şimdi gizemli bir Hollywood yönetmeni ile film dünyasına adım atacaktır.
Bu oyunda oyuncular kendi film sahnelerini yaratıyor, kendi akrobatik hareketlerini en çılgın aksiyon sahneleri için kullanıyorlar. Eğer başarılı olursanız izleyiciler de sizi tezahüratlarla destekliyorlar. Tabi hatalı olduğunuzda ise size gülüyorlar. Çılgın fikirleri seviyorsanız Joe Danger 2: The Movie'yi yakından inceleyin deriz.

Resimleri Gizleyada Göster

Mininmum
  • İşletim Sistemi: Windows ® 7 (32/64-bit) / Vista / XP
  • İşlemci: 2.0GHz çift çekirdekli işlemci
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Grafik: DirectX 10 uyumlu ekran kartı
  • Sabit Disk 1370 MB HD alanı
Joe Danger
Joe Danger 2 : The Movie

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun