Sayfalar

Rise of the Triad

Rise of the Triad
İNCELEME
90'lı yılların FPS akımına uyup hızlı tarzda bir yapıda ilk kez 1994 senesinde karşımıza çıkan Rise of the Triad, tarzından ödün vermeyerek içerisinde bulunduğumuz dönemde sahne almaya hazırlanıyor. Unreal Engine 3 ile remake tarzında yeniden oluşturulan Rise of the Triad, Unreal Tournament ve Quake gibi hızlı yapıda bir FPS olarak karşımıza çıkıyor. Rise of the Triad'ın odak noktası olarak multiplayer bölümü gösteriliyor.
Oyun Bilgisi

Tür:FPS

Platform:PC

Boyut:5.82 GB

Crack:Reloaded

Tarih:2013-08-01

Kaynak:Pirates By

Dil:İngilizce

download
Düşük Sistem

Os:Windows XP/Vista/7/8

Cpu:2.4 GHz Dual Core Processor or Better

Ram:2 Gb

Gpu:ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT

Hdd:5 GB

Dx:9.0c

Önerilen Sistem

Os:---

Cpu:---

Ram:---

Gpu:---

Hdd:---

Dx:---

Resimler Göster Gizle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun