Sayfalar

Brothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons
İNCELEME
505 Games yayıncılığını üstlendiği ve Starbreeze Studios'un geliştirdiği Brothers: A Tale Of Two Sons nihayet yüzünü gösterdi.

Babalarının hastalığına çare bulmaya çalışan iki kardeşin hikayesini anlatan oyun, macera türünde bir oynanış sunuyor. Babalarının bu amansız hastalığının geçmesi için tek yol ise "Water of Life", yani yaşam suyunun bulunması. Ancak bu olay kardeşlerin düşündüğü kadar kolay olmuyor ve yolculuk büyük bir serüvene dönüşüyor.
Oyun Bilgisi

Tür:Adventure

Platform:PC

Boyut:1.40 GB

Crack:FLT

Tarih:3 Eylül 2013

Kaynak:Pirate By

Dil:İngilizce

download
Düşük Sistem

Os:Windows XP SP3

Cpu:2.4 GHz Dual Core Processor

Ram:2 Gb

Gpu:NVIDIA GeForce 8600 /ATI Radeon HD 2600

Hdd:2 GB

Dx:9.0c

Not:Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, DirectX 9, Microsoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2010, and AMD CPU Drivers (XP Only/AMD Only)

Önerilen Sistem

Os:---

Cpu:---

Ram:---

Gpu:---

Hdd:---

Dx:---

Resimler Göster Gizle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun