Sayfalar

Castle of Illusion

Castle of Illusion
İNCELEME
Mickey Mouse'un klasik macerası yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.İlk olarak 1990 yılında piyasaya çıkan oyun şimdi Playstation 3, Xbox 360 ve PC için dijital olarak yepyeni grafiklerle karşımıza çıkıyor.

Oyunun hikayesi kötü cadı Mizrabel'in Minnie'yi kaçırmasının ardından başlıyor. Ana karakterimiz Mickey ise bütün gücünü topluyor ve Castle of Illusion'daki yolculuğuna başlıyor. 2D platform türünün beğenilen bu yapıtı günümüzde de ilgi toplayabilir.
Oyun Bilgisi

Tür:Arcade

Platform:PC

Boyut:819 MB

Crack:Reloaded

Tarih:4 Eylül 2013

Kaynak:Pirate By

Dil:İngilizce

download
Düşük Sistem

Os:Windows Vista SP2+

Cpu:2.8 Ghz Dual Core (minimum)

Ram:2 Gb

Gpu:ATI 2600/Nvidia 8600 (minimum)

Hdd:10 GB

Dx:11

Önerilen Sistem

Os:Windows 7

Cpu:2.4 GHz Quad Core (recommended)

Ram:4 Gb

Gpu:ATI 4850/Nvidia 8800 (recommended)

Hdd:10 GB

Dx:11

Resimler Göster Gizle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun