Sayfalar

Total War: Rome II

Total War: Rome II
İNCELEME
Dünya tarihinin en bilinen dönemlerinden birini konu alan Total War: Rome II™ bir oyunda görmüş olduğunuz en kapsamlı sıra-tabanlı sefer moduyla, en sinematik gerçek zamanlı savaşları bir araya getiriyor.

Rome II ile birlikte Roma'ya geri dönüyor ve savaşımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kullanılan yeni grafik motoru ile birlikte yüzlerce askeri savaş alanında rahat bir şekilde görebiliyor ve üst düzey savaşlara tanıklık edebiliyoruz. Ayrıca ölçeklendirme seçeneği sayesinde sisteminiz ne olursa olsun oyunu bir şekilde oynamanız mümkün oluyor.

Total War: Rome II™ oyuncuları Roma senatosunun tehlikelerle dolu politik arenasının içine sokacak ve bir yandan aile sorunlarıyla boğuşurken, diğer yandan ‘dost’ ve müttefiklerin sadakatini sorgulamaya zorluyor. Görülmüş en büyük orduya komutanlık etmek, dünyanın ilk süper gücü olma yolundaki yolculuğunuzda karşılaşacağınız zorluklardan yalnızca biri olacak.
Oyun Bilgisi

Tür:Strateji, RTS

Platform:PC

Boyut:9.47 GB

Crack:Reloaded

Tarih:3 Eylül 2013

Kaynak:Pirate By

Dil:Türkçe, İngilizce

download
Düşük Sistem

Os:XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8

Cpu:2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor

Ram:2 Gb

Gpu:512 MB DirectX 9.0c (shader model 3, vertex texture fetch destekli).

Hdd:35 GB

Dx:9.0c

Önerilen Sistem

Os:Windows 7 / Windows 8

Cpu:2nd Generation Intel Core i5 processor (ya da üstü)

Ram:4 Gb

Gpu:1024 MB DirectX 11 destekli.

Hdd:35 GB

Dx:11

Resimler Göster Gizle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun