Sayfalar

Urban Trial Freestyle

Urban Trial Freestyle
İNCELEME
Urban Trials, arkadaşlarınızın hayalet görüntülerine karşı yarışabileceğiniz ve bu yarışlar esnasında kendi oyun motorunun fizik özellikleriyle insan vücudu hareketlerinin ne kadar başarılı olduğunu gösteren bir yapım. Üç farklı Trials motoru ile çeşitli engebeli yollarda zıplayarak engelleri aşmaya çalışırken bolca eğlence vadediyor.
Oyun Bilgisi

Tür:Yarış

Platform:PC

Boyut:668 MB

Crack:TiNYiSO

Tarih:2013-09-19

Kaynak:Pirate By

Dil:İngilizce

download
Düşük Sistem

Os:Windows XP SP2, Vista, 7, 8

Cpu:Intel Core®2 Duo or AMD Athlon 64

Ram:2 Gb

Gpu:Nvidia GeForce 8800 or AMD Radeon HD 4650 with 512 MB video memory

Hdd:1 GB

Dx:9.0c

Önerilen Sistem

Os:Windows XP SP2, Vista, 7, 8

Cpu:Intel Core®2 Duo or AMD Athlon 64

Ram:4 Gb

Gpu:Nvidia GeForce GTX 550 or AMD Radeon HD 5750 with 1024 MB video memory

Hdd:1 GB

Dx:9.0c

Resimler Göster Gizle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun