Sayfalar

How to Survive

How to Survive
İNCELEME
Eko Studios da günümüzün zombi felaketi senaryolu yapımlarına How to Survive ile katıldı. Colombia'nın bir sahilinde takım adalara sıkışan bir grup maceraperestin öyküsü anlatılıyor. İzometrik kamera açısı ile oynanacak oyunda, güçlü bir craft sistemi, hayatta kalmak için çılgınca yollar ve başkalarını hayatta tutmak için büyük çaba harcayacağız.
Oyun Bilgisi

Tür:Korku, Aksiyon

Platform:PC

Boyut:1.85 GB

Crack:Skidrow

Tarih:23 Ekim 2013

Kaynak:Pirate By

Dil:İngilizce

download
Düşük Sistem

Os:Windows XP

Cpu:Intel Core 2 Duo or better

Ram:4 Gb

Gpu:Ati 5700 series/NVIDIA GeForce GT240 or equivalent

Hdd:---

Dx:---

Önerilen Sistem

Os:---

Cpu:---

Ram:---

Gpu:---

Hdd:---

Dx:---

Resimler Göster Gizle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun