Sayfalar

Battlefield 4

Battlefield 4
İNCELEME
Frostbite 3 grafik motoruyla geliştirilen Battlefield 4, gene hikaye modundan ziyade multiplayer seçenekleri ile ön plana çıkmayı başarıyor. Çok daha gerçekçi bir savaş atmosferinin yanı sıra parçalanma efektlerine de daha fazla önem veren yapım, türü seven oyuncular için vazgeçilmez bir oyun görünümü sergiliyor.
Oyun Bilgisi

Tür:FPS, Savaş

Platform:PC

Boyut:23 GB

Crack:RELOADED

Tarih:29 Ekim 2013

Kaynak:Pirate By

Dil:İngilizce

download
Düşük Sistem

Os:Windows 8 64-bit

Cpu:
(AMD): Six-core CPU
(Intel): Quad-core CPU

Ram:4 Gb

Gpu:
(AMD): AMD Radeon HD 7870 3 GB
(NVIDIA): NVIDIA GeForce GTX 660 3 GB

Hdd:30 GB

Dx:---

Önerilen Sistem

Os:Windows Vista SP2 32-bit

Cpu:
(AMD): Athlon X2 2.8 GHz
(Intel): Core 2 Duo 2.4 GHz

Ram:8 Gb

Gpu:
(AMD): AMD Radeon HD 3870 512 MB
(NVIDIA): Nvidia GeForce 8800 GT 512 MB

Hdd:30 GB

Dx:---

Resimler Göster Gizle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder


Full Torrent Oyun NEDIR ?
Full Torrent Oyun 2012 yılından beri faliyet gösteren, en hızlı en güncel izleyicili torrent dosyalarını bulup sizlerle paylaşan bir blog sitesidir. Sunucumuzda sadece torrent dosyaları bulunmaktadır. Bu, hiçbir yasadışı içeriğin tarafımızdan saklanmadığı anlamına gelmektedir. Bu izleyici kullanılarak insanlar tarafından yayılan içerikten Full Torrent Oyun sorumlu tutulamaz.
  Mafia     Skidrow     Call of Duty     3DM     Assassin's Creed     Fifa 14     Batman     Ghost     Tek Part Oyun İndir     Tek Part     Battlefield 4     Zamunda     Torrent     Black Flag     Reloaded     Napolionic Wars     Torrent Oyun     Sim City     Oyun İndir     Arkham Origin     Mount and Blade     Full Oyun